Menü

Publikálva aug 27, 2018

Tanévnyitó 2018

Tanévnyitó 2018

 

Tisztelt Szülők, Kedves Gyerekek!

 

A Pécsi Jókai Mór Általános Iskola tanévnyitó ünnepélyét

2018.09.03-án 8.00 órakor tartja.

Megjelenés 7.45-ig ünneplő ruhában. 

Az évnyitó után lesz a tankönyvosztás, hozzatok táskát ! 

 

 

Tovább olvasom

Publikálva jún 11, 2018

Nyári ügyelet – 2018

Nyári ügyelet – 2018

 

 

Iskolánkban a nyári ügyelet szerdánként 9-13 óráig lesz a

következő napokon: 06. 27, 07.04, 07.11, 07.18, 07.25, 08.01, 08.08, 08.15, 08.22.

 

Tovább olvasom

Publikálva máj 25, 2018

TVT Kupa 2018

TVT Kupa 2018

 

TVT Kupa

 

Iskolánk IV. korcsoportos fiú focicsapata megnyerte a kupát!

 

A gólkirályi címet Szatmári Erik, a legjobb játékos címet Bozóky Máté nyerte el.

 

A csapat tagjai:        Bánki László

                                    Bozóky Máté

                                    Lévai Marcell

                                    Merkl Barna

                                    Oláh Noel

                                    Solti Máté

                                    Szatmári Erik

                                    Szigethy Ábris

Felkészítő tanár:     Pozsgai Tamás

 

 

 

Gratulálunk!

 

Tovább olvasom

Publikálva máj 25, 2018

Atlétika 2018

Atlétika 2018

 

Az elmúlt hetekben zajlottak az atlétika városi, megyei, csapat és egyéni megmérettetései.

 

 A következő eredmények születtek:

  • korcsoportos – fiúk 5 próba csapatban városi 6. helyezést értek el

Holczer Ákos, Hidegkúti Bence, Schrem Barnabás, Kalinszky Tamás, Szigeti Ábris, Erát Kristóf

 

  • korcsoportos – fiúk  4 próba csapatban városi 3. és megyei 5. helyezettek.

Kanizsai Balázs, Csizy Dávid, Nagy Bence, Solti Máté, Reuter Ákos, Szabó Ákos, Hadi Barna

 

  • korcsoportos – lányok 4 próba csapatban városi 1. és megyei 2. helyezést értek el.

Burján Adrienn, Erát Dalma, Németh Kitti, Bazsánt Léda, Jáksó Laura

 

  • Egyéni összetettben Burján Adrienn megyei 2., Erát Dalma megyei 4. lett.

 

Egyéni számokban a következő eredmények születtek:

  • 100 m síkfutásban Erát Kristóf megyei 4. helyezés
  • 60 m síkfutásban Burján Adrienn megyei 1. helyezés, Erát Dalma megyei 4. helyezés
  • távolugrásban Burján Adrienn megyei 2. helyezés, Erát Dalma megyei 3. helyezés
  • kislabdahajításban Pók Írisz megyei 5. , Pál-Kovács Fanni megyei 6., Solti Máté megyei 2.
  • 600 m síkfutásban Solti Máté megyei 2. helyezés
  • 4×100 m váltófutásban a 4. korcsoportos fiúk városi 4., megyei 5. helyezés

                     Szatmári Erik, Kalinszky Tamás, Schrem Barnabás, Erát Kristóf

  • 4×100 m váltófutásban a 3. korcsoportos lányok városi 1., megyei 1. helyezés

                     Keszler Lilla, Bazsánt Léda, Burján Adrienn, Németh Kitti, Erát Dalma

 

A május 28-án Győrben megrendezésre kerülő országos döntőre a következő tanulók jutottak be:

  • 60 m síkfutásban és távolugrásban: Burján Adrienn
  • távolugrásban: Erát Dalma
  • kislabdahajításban: Solti Máté
  • 4x100m váltófutó leány csapat: Bazsánt Léda, Burján Adrienn, Németh Kitti, Erát Dalma

 

Gratulálunk mindenkinek!

 

 

 

 

 

 

 

Tovább olvasom