Menü

Publikálva ápr 29, 2019

Muskát József Matematikai Emlékverseny

Muskát József Matematikai Emlékverseny

 

A hagyományokhoz hűen a mohácsi Brodarics Iskolában idén is megrendezték a Muskát József Matematikai Emlékversenyt.

A teljes csapatot indító iskolák versenyét idén is a pécsi Jókai Mór Általános Iskola nyerte!

 

Eredményeink:

Egyéni

  1. osztály:
  2. Lábas Bence
  3. Nagy Bertalan

Felkészítő tanáraik: Takátsy Boglárka, Fridrichné Horváth Dorina, Horváthné Parányi Zsuzsanna

  1. osztály:
  2. Ormai Samu
  3. Szatmári Zalán

Felkészítő tanár: Fekete Márta

  1. osztály:
  2. Páter Péter
  3. Németh Marcell

Felkészítő tanár: Hegyiné Király Krisztina

  1. osztály:
  2. Békési-Marton György
  3. Jáksó Laura
  1. osztály:
  2. Nemeskéri Dániel
  3. Dunai Áron

Felkészítő tanár: Fekete Márta

Csapat

  1. osztály: 1. helyezés
  2. osztály: 4. helyezés
  3. osztály: 1. helyezés
  4. osztály: 4. helyezés
  5. osztály: 1. helyezés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulálunk Mindenkinek!

Tovább olvasom

Publikálva Már 19, 2019

Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019

Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny – megyei forduló eredményei 2019

  1. évfolyam – egyéni
2. Pap Dániel 2.c Baloghné Orosz Erika, Fülöpné Bognár Edit
5. Szabó Kíra 2.c Baloghné Orosz Erika, Fülöpné Bognár Edit
6. Dobos Zalán 2.b Szabó Annamária
8. Gyöpös Péter 2.b Szabó Annamária, Baloghné Orosz Erika
9. Rőder Ádám 2.b Szabó Annamária, Baloghné Orosz Erika

 

  1. évfolyam – csapat: 2. helyezés (Pap Dániel, Szabó Kíra, Dobos Zalán)
  2. évfolyam – egyéni
6. Garadnai Sára 3.a Szabó Csilla, Arató Tünde

 

  1. évfolyam – csapat: 5. helyezés
  2. évfolyam – csapat: 6. helyezés
  3. évfolyam – csapat: 8. helyezés
  4. évfolyam – egyéni
1. Varga András 6.c Hegyiné Király Krisztina
3. Páter Péter 6.c Hegyiné Király Krisztina, Fekete Márta
8. Aladics Péter 6.a Fleck Erika, Fekete Márta

 

  1. évfolyam – csapat: 1. helyezés (Varga András, Páter Péter, Aladics Péter)
  2. évfolyam – egyéni
1. Békési-Marton György 7.a Fekete Márta

 

  1. évfolyam – csapat: 2. helyezés (Békési –Marton György, Rendes Blanka, Solti Máté)
  2. évfolyam – egyéni
5. Nemeskéri Dániel 8.a Fekete Márta
6. Dunai Áron 8.b Fekete Márta
9. Puskás Péter 8.b Fekete Márta

 

  1. évfolyam – csapat: 1. helyezés (Nemeskéri Dániel, Dunai Áron, Puskás Péter)

 

Az országos döntőbe jutott:

Pap Dániel, Varga András, Békési-Marton György

 

Iskolánk elnyerte Baranya megye legeredményesebb általános iskola címét.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 évig iskolánk őrzi a vándorserleget!

 

Tovább olvasom